Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Top cenové nabídky
Zboží bez etikety
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Francouzský gelu

Francouzský gelu

Trend francouzská manikúra je velmi staré a stále mají lidé z velmi nadšený. Že není divu, neboť zde je dosaženo s minimálním úsilím velký vliv. nehty jsou dobře udržovány a jsou vhodné pro každou příležitost. Nejen skutečný nehty, které mohou být podány jako francouzský Manichiură Stift nebo s příslušnými lak stanovené nehty v nejlepší formě, je vzhled požaduje. Zejména se jedná o umělé nehty, které jsou často zdobené tak. To nabízí způsob formování nehtů, která se vejde snadno přístupné a nikdy se na špatném místě. Jak v práci a ve volném čase, nebo když přijde na stranu Roland je oznámen Manikúra vzhled a fit. Další výhodou je, že to vypadat dobře za jakékoli oblečení. Každý, kdo dostane jeho nehty lakovaného kovu, často problémy s barvou, když oděv má jinou barvu. Pokud je barva je velmi trvanlivý, výběr vhodné oblečení je někdy obtížné. S jednoduchou bílou čáru - protože spíše francouzská manikúra není nakonec - to není vyřešen.
Prosím, prohlédněte si naši stránku na tyto produkty právo nehtového designu UV- Franceză gel, takže si můžete nastavit v současné době doma, ve vaší nehty scéně.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€