Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Top cenové nabídky
Zboží bez etikety
Nacházíte se zde: Nehtový design / Gelu / Barevný gelu
Barevný gelu Barevný gelu Najděte svoji Barevný gelu ve více než 571 různých barvách K Vaší nejoblíbenější barvě

Barevný gelu

Gely na nehty design, který lze nalézt na této stránce odpovídá nejvyšším standardům. Není tedy divu, že nejen uživatelům, kteří platí umělé nehty doma sami, prodejna tady, ale i odborníky profesionální nehtové salony. Tyto výrobky jsou velmi odlišné, ale všechny na nejvyšší úrovni výzkumu. Zahrnuty jsou výrobci výsledcích výzkumu polymerů znovu a znovu. Z toho také vyplývá z kvality k zajištění souladu s evropskými normami, které se týkají například kosmetické výrobky, jak jsou umělé nehty, co to je.
Najít v této kategorii na naší straně, různé barevné gely, což nehtového designu dvakrát tolik legrace. Dokonce i takzvaný 4D Design nehtů Barva gel je k dispozici zde, a přestože velikost balení s pěti mililitrů. Děláš na výběr mezi různými barvami a vždy si nehty na aktuální události. Chceš jít na více funky party? Jak by to bylo v neonových barev na nehty? Nebo je to každodenní práce, která má být zdobena umělé nehty málo? Pak doporučujeme vám vzít přilnavost na tlumené barvy, pastelové barvy nebo čistá vzhled, který vypadá velmi přirozeně.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€