Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Top cenové nabídky
Zboží bez etikety
Nacházíte se zde: Nehtový design / Sady na Nehty / Pedikúra Sady

Pedikúra Sady

Udržovat od hlavy až k patě. Toto známé rčení není plně implementována v mnoha případech. Nohy jsou nejdůležitější, bohužel často příliš silně zanedbané karosérie. Nesou nás spolehlivě po mnoho let, může zmáčknout v těsné boty špatně větraných a neudělat ochablé i za velké namáhání ještě dlouho. Péče o nohy je tedy velmi důležité.

Zatímco pedikůry se zabývá hlavně zdravotní aspekty péče o nohy, nehty projektant s naší péče o nohy zajišťuje čisté a krásné nohy v kosmetické oblasti množin. Zejména nehty může profesionálně udržována s zařízení od naší péče sad. Přílohy jsou k dispozici, která jemně rohovky a praskliny a odstranit.

V Callista nohu točí kolem. Sady obsahují všechny nástroje, které jsou nezbytné pro profesionální manikúru doma nebo v hřebík salon pedikúra. Je důležité výše všech výkonnou frézovací jednotkou, která může sloužit velmi pružně řadu článků. Tak je možné podávat hřebíky s malým úsilím nebo do polštiny. Zejména často velmi tlusté hřebíky palec může být jako mírné a účinné formy. Péče o nohy ze sady v případě praktických, tvrdá skořápka, například. Všechny komponenty jsou přehledně uspořádány, skladné a bezpečné skladování a může být snadno přepravovat, je-li to nezbytné. To rozšířil důležitý a atraktivní místo, které mohou být reálné derivační například rozsah v mobilní nehtové Studio.

Kromě nehty sama také kůže chodidla lze udržovat s různými přílohami. Vždy tam na úpatí tvorba svalku. To chrání tak citlivou kůži, například na balíky nebo na patě. Rohovka je příliš silné, jde k slzám a bolestné změny. Takže to nebude tak daleko, ochranné vrstvy by měly být odstraněny pravidelně. O stříhání přílohy, které může být namontováno na frézu, nadbytek kůže spolehlivě odstraněny. Následné footbath, například jako parafínový zábal udržuje také nohy a dělá je měkké a vláčné. Jak sady jsou péče o nohy zejména pro nohy v online obchodě ledy také parafínové koupele a jiné výrobky pro péči o.

Procházet naší on-line obchod a najít nohy péče množiny a mnoho dalších produktů pro péči a zkrášlení nohou nebo kreativní hřebík umění na toe nehty! Vysoce kvalitní produkty, široký výběr a rychlé dodání služby a spravedlivé podmínky, aby pro ještě větší zábavu při výběru, nákupu a použití našich článků!

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€