Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Top cenové nabídky
Zboží bez etikety

Platíme, že je nejen pohodlné, ale bezpečné

Máte možnost platit zálohově, kreditní kartou nebo přes PayPal. Pozorně sledujte různé podmínky pro různé platební možnosti.

Záloha

Pomocí zálohy nám lze platit předem. V tomto případě může být vaše objednávka zpracována, jakmile je platba připsána na náš účet a systém ji zpracuje. To může trvat jeden až dva pracovní dny od obdržení platby.

Pokud se rozhodnete provést bankovní převod, ujistěte se, že v části týkající se účelu uplatnění jsou obsaženy následující informace. Důležité je vaše zákaznické číslo a/nebo číslo objednávky, neboť nedostatečné údaje týkající se převodu mohou způsobit zpoždění ve zpracování, které nikterak neovlivníme. Pokud děláte mezinárodní převod, použijte prosím naše kódy IBAN a BIC. Pro tento typ převodu a rovněž zajištění hladkého průběhu zpracování jsou důležité popisované údaje pro převod.

Platební karta

Snadné, bezpečné a snadné

Pokud chcete platit kreditní kartou, stačí jednoduše zadat požadované údaje do profilu kreditní karty. Po ověření platby je vaše objednávka odeslána do expedičního oddělení. V našem obchodě můžete platit pouze kreditními kartami VISA a MASTERCARD. Účast v systému Zabezpečení internetových plateb kartou (3D Secure) je povinná, podrobnější informace získáte u své banky nebo úvěrové společnosti. Dokud zboží není odesláno, účet vaší kreditní karty není tímto poplatkem zatížen.

PayPal

Věnujte sicherererer

Pokud máte k dispozici účet PayPal, pro elektronický převod peněz můžete použít náš účet. Jedná se o rychlejší alternativu bankovních převodů. Vaše objednávka je odeslána do expedičního oddělení, jakmile náš systém platbu přiřadí.

Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€