Zákaznická linka:
+49 (0) 2428/8198992
Certifikovaný internetový obchod
3 roky záruka na všech zařízeních
Top cenové nabídky
Zboží bez etikety
Nacházíte se zde: Nehtový design / Zdobeni nehtu / Konad

Konad

Razítka KONAD Stamping sady (sestavy) a masky zdobí nehty

Konad je předním výrobcem, když přijde na nehtový design. Zde si můžete zakoupit mnoho výrobků v této kategorii známý výrobce a tak nechají své nehty propůjčil něco velmi zvláštního. Tak oni jsou jistě ústředním bodem. Mimochodem jsou produkty poptávky nejen pro uživatele, kteří chtějí uspokojit své vlastní požadavky na domácí, ale i profesionální nehtové salony Konad nakupovat výrobky. Lze nalézt například různé vzory a motivy, které lze aplikovat na nehty a můžete použít k dosažení umělecké výzdobě nehty. To se může pochlubit také známé známky, která zdobení nehtů je velmi jednoduché. S nástroji Konad je také začátečník v hřebík sochařský možné dosáhnout kvalitního výsledku, i když může právo uplatnit nejde.
Zajímavé možnosti pro nehtové ozdoby jsou nabízeny různé houby Konad Houba nehty sady. Jednotlivé houby jsou také k dispozici samostatně. Můžete zakoupit zde na stránce hřebík Konad design booklet, ve kterém si nejprve získat znalosti a můžete najít několik tipů a triků o tom, jak používat produkty Konad jsou nejlepší, takže výsledek je perfektní.


Exkluzivní nabídky.Právě pro Vás. Zaregistruj se voucher platí do 31.12.2012, jakmile uživatel může procházet z nákupu hodnotu 40 €
5€